FESTIWAL FILMOWY POLÓWKA 2017

Kolejna sobota z Festiwalem Filmowym Polówka 2017. W najbliższą sobotą zobaczymy film „Projektantka" w reżyserii Jocelyn Moorhouse. W roli głównej Kate Winslet. Obraz otrzymał cztery nagrody AFI / AACTA, w tym dla Kate Winslet oraz Judy Davis.

To historia Tilly Dunnage, która po latach zdobywania doświadczenia w najlepszych paryskich domach mody do rodzinnego miasteczka w Australii, z którego jako dziecko uciekła oskarżona o morderstwo. Chce pogodzić się ze swoją schorowaną, ekscentryczna matką (Judy Davis) i wyjaśnić wydarzenia z przeszłości. Przy okazji, uzbrojona w maszynę do szycia, wytacza prywatną wojnę złym gustom i brakowi elegancji...

Geyer Music Factory 2017

Repertuar IX edycji festiwalu.

Wernisaż wystawy "Bunt materii"

Historia rewolucji tkaniny artystycznej, która zaczęła się w Polsce.

Nasze Muzeum Partnerem Google Arts & Culture

180 instytucji, 42 państwa, 400 wirtualnych wystaw 30 000 zdjęć, czyli ponad 3 000 lat światowej mody w jednym miejscu.

Złota Igła 2017

Statuetki Złotej Igły rozdane.