VI Ogólnopolska Wystawa Rękodzieła Artystycznego "Z Nici Ariadny"

Zapraszamy do udziału w VI edycji wystawy „Z nici Ariadny”, organizowanej przez Centralne Muzeum Włókiennictwa i Fabrykę Nici w Łodzi Ariadna S.A, która odbędzie się między 29 czerwca a 9 września 2018. Wydarzenie niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności i samych twórców, z niecierpliwością oczekujących na kolejne edycje.

Ekspozycja będzie mieć charakter konkursowy – twórcy amatorzy proszeni są o nadsyłanie swoich prac wraz z wypełnionymi formularzami zgłoszeniowymi w terminie od 3 do 27 kwietnia 2018 roku do CMWŁ z dopiskiem: VI wystawa „Z nici Ariadny”. Kuratorem wystawy jest kustosz Danuta Lorent-Wieckowska z CMWŁ, a wydarzenie sponsoruje ARIADNA S.A. Fabryka Nici w Łodzi.

Serdecznie zachęcamy twórców rękodzieła artystycznego do nadsyłania swoich prac. Zasady konkursowe określa regulamin, dostępny wraz z drukiem zgłoszenia pod linkiem:

regulamin i formularz zgłoszeniowy

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel.: 42 683 26 84 w. 250, lub e-mail: edukacja@cmwl.pl.

RAZEM TWORZYMY ŚWIAT. WYSTAWA LALEK

21 lalek z Afryki i Ameryki Łacińskiej, wśród nich, te które są opiekunkami domu, rodziny, amuletem chroniącym przed złem. O niektórych mówi się, że mają duszę...

Projekt Nowe Muzeum

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do projektu „Nowe Muzeum”.