WARSZTAT "OD EFEKTU DO PROJEKTU"

Najpierw jest pomysł, następnie projekt a w efekcie tkanina! Na naszych warsztatach będzie odwrotnie! Kilimy i liżniki huculskie staną się inspiracją dla nowych, niepowtarzalnych projektów. Zainspirowani ludowym tkactwem huculskim, pracując w technice frotażu i dekalkomanii, stworzymy własne projekty unikatowych tkanin.

Warsztat przeznaczony dla dzieci i młodzieży.

Warsztat inspirowany wystawą NOSTALGIA ZA KRESAMI. LUDOWA TKANINA WILEŃSKA, POLESKA I HUCULSKA

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Geyer Music Factory – zmiana w repertuarze

Nastąpiła zmiana w repertuarze 10. edycji GMF. 3 sierpnia koncert piosenek Henryka Warsa zamiast Anny Dereszowskiej wykona Olga Bończyk.

RAZEM TWORZYMY ŚWIAT. WYSTAWA LALEK

21 lalek z Afryki i Ameryki Łacińskiej, wśród nich, te które są opiekunkami domu, rodziny, amuletem chroniącym przed złem. O niektórych mówi się, że mają duszę...