WARSZTAT "PAMIĄTKA MALOWANA NITKĄ"

Chcecie poznać tajemnice tradycyjnego, ręcznego haftu? Dowiedzieć się, co to jest mulina i jak się oblicza nitki? Jeśli tak, to warsztaty hafciarskie „Pamiątka malowana nitką” są dla Was. Pod czujnym okiem członkiń łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Haftu „Kanwa”, będziemy zgłębiać tajniki haftu krzyżykowego – przeniesiemy się do czasów, w których „malowanie” przy pomocy igły i nitki było prawdziwym majstersztykiem. Warsztaty skierowane są zarówno do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z haftem jak i tych bardziej doświadczonych w tej, wymagającej cierpliwości technice.

Zajęcia trwają 1,5 godz. Oferta jest adresowana do osób od 10 roku życia.

Ilość miejsc ograniczona. Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Data: 23.09.2017 r., godz. 14.00

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

VI Ogólnopolska Wystawa Rękodzieła Artystycznego "Z Nici Ariadny"

VI edycja wystawy „Z nici Ariadny”, organizowana przez Centralne Muzeum Włókiennictwa i Fabrykę Nici w Łodzi Ariadna S.A

Projekt Nowe Muzeum

Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do projektu „Nowe Muzeum”.