plan muzeum godziny otwarcia cennik dla grup zorganizowanych kontakt
english language
































Fot. Lech Andrzejewski
Fot. Lech Andrzejewski

Magdalena Soboń (Polska) "MARS" - Złoty Medal 14 MTT
Magdalena Soboń (Polska) "MARS" - Złoty Medal 14 MTT

Dorota Taranek (Polska) "KOMPOZYCJA Z PIONOWĄ KRESKĄ" - Medal Srebrny 14 MTT
Dorota Taranek (Polska) "KOMPOZYCJA Z PIONOWĄ KRESKĄ" - Medal Srebrny 14 MTT

Lidia CHoczaj (Polska) "CIEKAWOŚĆ" - Medal Srebrny 14 MTT
Lidia CHoczaj (Polska) "CIEKAWOŚĆ" - Medal Srebrny 14 MTT

Cindy Hickok (USA)  "CAFEE de MUSEE" - Medal Brązowy 14 MTT
Cindy Hickok (USA) "CAFEE de MUSEE" - Medal Brązowy 14 MTT

Daniela Krystyna Jałkiewicz (Polska)  "ŻĄDŁO" - Medal Brązowy 14 MTT
Daniela Krystyna Jałkiewicz (Polska) "ŻĄDŁO" - Medal Brązowy 14 MTT

Renata Rozsivalova (Czechy)  "PIEKŁO"-  Medal Centralnego Muzeum Włókiennictwa oraz Medal Brązowy
Renata Rozsivalova (Czechy) "PIEKŁO"- Medal Centralnego Muzeum Włókiennictwa oraz Medal Brązowy

Joanna Zemanek (Polska) "DOT BY DOT"  - Nagroda Fundacji AKAPI
Joanna Zemanek (Polska) "DOT BY DOT" - Nagroda Fundacji AKAPI

Barbara Abele (Łotwa) "KOD KRESKOWY" - wyróżnienie honorowe 14 MTT
Barbara Abele (Łotwa) "KOD KRESKOWY" - wyróżnienie honorowe 14 MTT

Włodzimierz Cygan (Polska) "ZIMNE OGNIE" - wyróżnienie honorowe 14 MTT
Włodzimierz Cygan (Polska) "ZIMNE OGNIE" - wyróżnienie honorowe 14 MTT

Dorota Grynczel (Polska) "KOMPOZYCJA 8-10" - wyróżnienie honorowe 14 MTT
Dorota Grynczel (Polska) "KOMPOZYCJA 8-10" - wyróżnienie honorowe 14 MTT

Yoko Kataoka (Japonia) "CIRCLE-B" - wyróżnienie honorowe 14 MTT
Yoko Kataoka (Japonia) "CIRCLE-B" - wyróżnienie honorowe 14 MTT

Csaba Polgár (Węgry) "Całun - plamy pamięci katyńskiej" - wyróżnienie honorowe 14 MTT
Csaba Polgár (Węgry) "Całun - plamy pamięci katyńskiej" - wyróżnienie honorowe 14 MTT

Zyta Kaleta (Polska) "BEZ TYTUŁU" - nagroda specjalna 14 MTT
Zyta Kaleta (Polska) "BEZ TYTUŁU" - nagroda specjalna 14 MTT

Jolanta Rudzka -Habisiak (Polska)"UPŁYW CZASU" - nagroda specjalna 14 MTT
Jolanta Rudzka -Habisiak (Polska)"UPŁYW CZASU" - nagroda specjalna 14 MTT

Lise Frolund (Dania) "NIEMOŻLIWA UKŁADANKA" - nagroda specjalna 14 MTT
Lise Frolund (Dania) "NIEMOŻLIWA UKŁADANKA" - nagroda specjalna 14 MTT