30.06.2018, godz. 12.30

CO ABAKANY MÓWIĄ DO ŚCIANY? WARSZTAT DLA DZIECI

Warsztaty dla dzieci od lat 5

Co to abakan? Jaki jest? Czym lub kim może być? Czy potrafi zamienić się w słonia albo w muszlę czy pustynny krajobraz? Na tych warsztatach głównym narzędziem pracy jest bystre oko i nasza wyobraźnia! Zrobimy też kolaże, na których powstaną nowe abakanowe światy!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów.

POLÓWKA 2018 – „Amy”, reż. Asif Kapedia

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse.