18.03.2018 r., g. 12.00

Cotton art

Z myślą o dorosłych odbiorcach sztuki przygotowaliśmy program warsztatów artystycznych opartych na wystawach czasowych. Raz w miesiącu zapraszamy do udziału w zajęciach, które aktywizują i rozwijają zainteresowania, a także stwarzają możliwość wymiany doświadczeń.

W sali warsztatowej, gdzie atmosfera sprzyja kreacji, korzystając z pomocy edukatora będziemy dziergać, szyć, splatać i przeplatać, każdorazowo wykorzystując szeroki wachlarz różnorodnych materiałów.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zŁ

Oprowadzanie Adama Leja oraz wykład Marcina Różyca

Zapraszamy na wykład Marcina Różyca zatytułowany „Pionierska, nowatorska, potężna Lola Prusac”.

COTTON ART

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

CO ABAKANY MÓWIĄ DO ŚCIANY?

Co to abakan? Jaki jest? Czym lub kim może być?

VI OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO "Z NICI ARIADNY"

VI edycja wystawy „Z nici Ariadny”, organizowana przez Centralne Muzeum Włókiennictwa i Fabrykę Nici w Łodzi Ariadna S.A