27.05.2018 r., g. 12.00

COTTON ART

UWAGA! Z przyczyn od Nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać poniższe warsztaty. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Warsztaty dla młodzieży, dorosłych i seniorów

Z myślą o dorosłych odbiorcach sztuki przygotowaliśmy program warsztatów artystycznych opartych na wystawach czasowych. Raz w miesiącu zapraszamy do udziału w zajęciach, które aktywizują i rozwijają zainteresowania, a także stwarzają możliwość wymiany doświadczeń.

W sali warsztatowej, gdzie atmosfera sprzyja kreacji, korzystając z pomocy edukatora będziemy dziergać, szyć, splatać i przeplatać, każdorazowo wykorzystując szeroki wachlarz różnorodnych materiałów.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów.

POLÓWKA 2018 – „Amy”, reż. Asif Kapedia

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse.