3.12.2017 r., g. 12.00 i 14.30

Geyerwerki

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście! Geyerwerki to cykl warsztatów dla wszystkich, od lat 5 do 105. Stawiamy na otwarty umysł, nieograniczoną wyobraźnię, chęć twórczego działania, a przede wszystkim na dobrą zabawę w rodzinnym gronie. Co miesiąc pracujemy z innymi materiałami i w różnych technikach związanych oczywiście z szeroko rozumianą tkaniną. Będziemy pleść, przeplatać, zszywać, wiązać, tkać, wyplatać i tworzyć prawdziwe arcydzieła. Zajęcia odbywają się w sali warsztatowej po wizycie na wystawie będącej inspiracją do działania.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: ulgowy: 8 zł

Warsztat "ROŚLINY, GOBELINY I WIELKIE TKANINY"

Wszyscy doskonale wiemy, że ogry mają warstwy, podobnie jak cebula. A czy dzieła sztuki mają warstwy?

Warsztat "CZŁOWIEK Z NATURY'

Analizując kim jesteśmy, jacy jesteśmy i w jaki sposób się zmieniamy, wykorzystując pastele, farby, mazaki, bawełniany materiał oraz grzebienie, stworzymy autoportrety naszej natury, tego co lubimy i  czego nie lubimy

Oprowadzanie po wystawie „Ad initium"

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie prof. Włodzimierza Cygana po wystawie „Ad initium".

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

VI Ogólnopolska Wystawa Rękodzieła Artystycznego "Z Nici Ariadny"

VI edycja wystawy „Z nici Ariadny”, organizowana przez Centralne Muzeum Włókiennictwa i Fabrykę Nici w Łodzi Ariadna S.A