20.06.2018 r., g. 11.00

MAMY wenę – warsztat dla mam

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości. Swoje uczucia okazują na różne sposoby – całują i przytulają, śpiewają piosenki i szepczą czułe słówka. Chcą też zapewnić maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju.

Jasne! W sklepach są wszystkie gotowe produkty dla najmłodszych – grzechotki, książeczki, przytulanki. Jak wspaniale i cudownie byłoby jednak otoczyć swoje maleństwo własnoręcznie wykonanymi akcesoriami! Dla Was – Mam, byłaby to kolejna możliwość pokazania swojemu dziecku, jak bardzo jest dla Was ważne, a później niezwykła pamiątka dla Waszych pociech!

Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko! Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy w trzecią środę każdego miesiąca o godzinie 11. Zajęcia trwają 2h

Bilet na warsztaty: normalny 12 zł

Wykład Joanny Reginy Kowalskiej oraz oprowadzanie Adama Leja

Serdecznie zapraszamy na wykład Joanny Reginy Kowalskiej zatytułowany „Recepcja mody francuskiej w Polsce okresu stalinizmu (1945 – 1956)” oraz oprowadzanie Adama Leja po wystawie „Christian Dior i ikony paryskiej mody z kolekcji Adama Leja”.

V Łódzkie Senioralia

Serdecznie zapraszamy Seniorów do udziału w wydarzeniach organizowanych w naszym Muzeum podczas V Łódzkich Senioraliów.

Łódź Design Festival

W ramach Łódź Design Festival w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi zostanie zaprezentowana wystawa „Ekspedycja’ 88”

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

sPLOTY warsztaty technik tkackich

UWAGA! Z przyczyn od Nas niezależnych jesteśmy zmuszeni odwołać poniższe warsztaty. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.