26.05.2018 r., g. 12.30

Warsztaty dla dzieci. Paryski szyk

Moda czy antymoda? Tradycyjna elegancja, czy awangardowe szokowanie? Suknie, bluzki, butonierki czy też może ...ramoneski? Będziemy wyjaśniać, poznawać, dyskutować ale też rysować, projektować, dobierać tkaniny. Przekonamy się czy sztuką jest zaprojektować ubranie dla bardziej lub mniej wymagających klientów. I co to tak naprawdę znaczy „wziąć miarę”.

Warsztaty dla dzieci od lat 7

Na zajęcia obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów.

POLÓWKA 2018 – „Amy”, reż. Asif Kapedia

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse.