16.06.2018, godz. 12.30

Roślirzęta i nibyryby. Warsztat dla dzieci

Warsztaty dla dzieci od lat 5

Co to jest abstrakcja? Czy ma coś wspólnego z wyobraźnią i czy wyobrażać sobie, to to samo co fantazjować? Co takiego łączy abstrakcję, wyobraźnię i fantazję z twórczością Magdaleny Abakanowicz? Warsztat zaczniemy od podziwiania i rozmawiania, następnie przejdziemy do wymyślania i działania. Dowiemy się w jaki sposób o abstrakcji mówić i jak ją w ogóle zrobić!

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów.

POLÓWKA 2018 – „Amy”, reż. Asif Kapedia

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse.