25.10.2018, godz. 17.00

sPLOTY. Otwarte działania warsztatowe

Popołudniowe spotkania twórcze dla młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów. Pracujemy razem, ale każdy nad swoim projektem! Pod opieką edukatora daj upust swojej ekspresji w twórczej technice, która najbardziej Ci odpowiada. Makatki, haft, malarstwo, rysunek, makrama – to Ty wybierasz!

sPLOTY są przestrzenią otwartą na propozycje uczestników. Jeśli chcesz zainspirować innych, przedstaw swój pomysł na spotkaniu! Warsztaty pozwalają na doskonalenie umiejętności tworzenia w tradycyjnych technikach.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w godz. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilety: normalny 12 zł, ulgowy 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno-ruchowym adresowany do dzieci w wieku 1+ wraz z opiekunami.

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

sPLOTY. Otwarte działania warsztatowe

Popołudniowe spotkania twórcze dla młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów.

SZORSTKIE, MIĘKKIE, GŁADKIE. WARSZTAT RODZINNY

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Moda i sztuka lat 20. i 30. XX wieku, czyli nie tylko déco

Styl art déco, z francuskiego art décoratif, czyli sztuka dekoracyjna, przypadł na niezwykle ciekawy okres lat 20. i 30. XX wieku.