24.02.2018 r., g. 12.30

Warsztat „Jakie to jest?"

Duże - małe, geometryczne - niegeometryczne, wielobarwne - jednobarwne, gładkie - chropowate. Czy jesteśmy w stanie dokładnie określić, jakie jest dzieło sztuki? Czy to na co patrzymy jest faktycznie takie, jak nam się wydaje? Na warsztacie "Jakie to jest?", będziemy oglądać przedmioty "wyłączając" jeden z najważniejszych zmysłów - WZROK. Kiedy już wszystkiego się "dopatrzymy", korzystając z materiałów lekkich jak jedwab i ciężkich jak skała, stworzymy własne dzieło, wedle ściśle określonej instrukcji.

Warsztaty dla dzieci od lat 7.

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów.

POLÓWKA 2018 – „Amy”, reż. Asif Kapedia

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse.