18.11.2017 r., g.12.00

Warsztat "Kolorowe wzory. Wzorzyste kolory"

Czy kolor może być wesoły lub smutny? Czy czerwień działa tylko na byka? Czy odpowiednia kolorystyka stroju może podkreślić naszą urodę? W trakcie warsztatów zetkniemy się z niemal tajemną wiedzą na temat tego jak barwy wpływają na nasz nastrój i wizerunek. Wykorzystując wielokolorowe tkaniny o zróżnicowanej fakturze stworzymy kompozycje abstrakcyjne, które z powodzeniem mogłyby stanowić dekorację ubrania. Dowiemy się też, dlaczego kolor wymaga odwagi!

Warsztat przeznaczony dla dzieci.

Warsztat inspirowany wystawą SPRUSIAK, JAKIEGO NIE ZNAMY

Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Urodziny Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa

Zapraszamy do świętowania 595. Urodzin Łodzi

GMF TOP 10 - Tangata Quintet

Specyficzny styl kompozytorski Piazzolli, tzw. tango nuevo był w dużej mierze kreowany przez zespół samego kompozytora – Quinteto Nuevo Tango.

Warsztat „EPI, MEZO, KATA, czyli budowanie świata"

Jakie procesy zachodzą we wnętrzu Ziemi? Czy ich efekty widzimy na jej powierzchni?

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

GMF TOP 10 - Waglewski & Pospieszalski

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego.