18.11.2017 r., g.12.00

Warsztat "Kolorowe wzory. Wzorzyste kolory"

Czy kolor może być wesoły lub smutny? Czy czerwień działa tylko na byka? Czy odpowiednia kolorystyka stroju może podkreślić naszą urodę? W trakcie warsztatów zetkniemy się z niemal tajemną wiedzą na temat tego jak barwy wpływają na nasz nastrój i wizerunek. Wykorzystując wielokolorowe tkaniny o zróżnicowanej fakturze stworzymy kompozycje abstrakcyjne, które z powodzeniem mogłyby stanowić dekorację ubrania. Dowiemy się też, dlaczego kolor wymaga odwagi!

Warsztat przeznaczony dla dzieci.

Warsztat inspirowany wystawą SPRUSIAK, JAKIEGO NIE ZNAMY

Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Warsztat "ROŚLINY, GOBELINY I WIELKIE TKANINY"

Wszyscy doskonale wiemy, że ogry mają warstwy, podobnie jak cebula. A czy dzieła sztuki mają warstwy?

Warsztat "CZŁOWIEK Z NATURY'

Analizując kim jesteśmy, jacy jesteśmy i w jaki sposób się zmieniamy, wykorzystując pastele, farby, mazaki, bawełniany materiał oraz grzebienie, stworzymy autoportrety naszej natury, tego co lubimy i  czego nie lubimy

Oprowadzanie po wystawie „Ad initium"

Zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie prof. Włodzimierza Cygana po wystawie „Ad initium".

Warsztaty rodzinne

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście!

VI Ogólnopolska Wystawa Rękodzieła Artystycznego "Z Nici Ariadny"

VI edycja wystawy „Z nici Ariadny”, organizowana przez Centralne Muzeum Włókiennictwa i Fabrykę Nici w Łodzi Ariadna S.A