21.10.2017 r., g. 12.30

Warsztat "Od efektu do projektu"

Najpierw jest pomysł, następnie projekt a w efekcie tkanina! Na naszych warsztatach będzie odwrotnie! Kilimy i liżniki huculskie staną się inspiracją dla nowych, niepowtarzalnych projektów. Zainspirowani ludowym tkactwem huculskim, pracując w technice frotażu i dekalkomanii, stworzymy własne projekty unikatowych tkanin.

Warsztat przeznaczony dla dzieci i młodzieży

Warsztat inspirowany wystawą NOSTALGIA ZA KRESAMI. LUDOWA TKANINA WILEŃSKA, POLESKA I HUCULSKA

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

ZAGŁOSUJ NA "METAMORFIZM" !

Z przyjemnością informujemy, że wystawa prac Magdaleny Abakanowicz „Metamorfizm” została nominowana do nagrody „Plastry Kultury” w kategorii „Wystawa roku”.

Warsztat „Od przedmiotu do podmiotu"

Czy przedmiot może mówić? Czy może powiedzieć coś o nas i za nas?

Oprowadzanie po wystawie „Bunt materii”

Zapraszamy na oprowadzanie Marty Kowalewskiej po wystawie "Bunt materii".

Bezpłatne szkolenie dla instytucji kultury - Program Niepodległa.

Jeśli masz pomysł na wydarzenie związane ze stuleciem odzyskania niepodległości przez Polskę i szukasz środków na jego realizację – weź udział w spotkaniu informacyjnym o programie „Niepodległa”.

Warsztat „Jakie to jest?"

Duże - małe, geometryczne - niegeometryczne, wielobarwne - jednobarwne, gładkie - chropowate. Czy jesteśmy w stanie dokładnie określić, jakie jest dzieło sztuki?