17.02.2018 r., g. 12.30

Warsztat „Od przedmiotu do podmiotu"

Czy przedmiot może mówić? Czy może powiedzieć coś o nas i za nas? Magdalena Abakanowicz uważała, że tak. Jako dziecko była bardzo nieśmiała i budowała różne przedmioty, które miały mówić za nią. Na tym warsztacie pójdziemy właśnie tym tropem. Będziemy multiplikować, łączyć moduły i wyklejać. Zastanowimy się, co i jak przedmioty mówią o nas i czy ma to jakiś związek z nastrojem? Zobaczymy też, jak to się łączy z „Abakanem trójczęściowym czarnym”.

Warsztaty dla dzieci od lat 7.

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

ZAGŁOSUJ NA "METAMORFIZM" !

Z przyjemnością informujemy, że wystawa prac Magdaleny Abakanowicz „Metamorfizm” została nominowana do nagrody „Plastry Kultury” w kategorii „Wystawa roku”.

Oprowadzanie po wystawie „Bunt materii”

Zapraszamy na oprowadzanie Marty Kowalewskiej po wystawie "Bunt materii".

Bezpłatne szkolenie dla instytucji kultury - Program Niepodległa.

Jeśli masz pomysł na wydarzenie związane ze stuleciem odzyskania niepodległości przez Polskę i szukasz środków na jego realizację – weź udział w spotkaniu informacyjnym o programie „Niepodległa”.

Warsztat „Jakie to jest?"

Duże - małe, geometryczne - niegeometryczne, wielobarwne - jednobarwne, gładkie - chropowate. Czy jesteśmy w stanie dokładnie określić, jakie jest dzieło sztuki?

Cotton art

Z myślą o dorosłych odbiorcach sztuki przygotowaliśmy program warsztatów artystycznych opartych na wystawach czasowych.