17.02.2018 r., g. 12.30

Warsztat „Od przedmiotu do podmiotu"

Czy przedmiot może mówić? Czy może powiedzieć coś o nas i za nas? Magdalena Abakanowicz uważała, że tak. Jako dziecko była bardzo nieśmiała i budowała różne przedmioty, które miały mówić za nią. Na tym warsztacie pójdziemy właśnie tym tropem. Będziemy multiplikować, łączyć moduły i wyklejać. Zastanowimy się, co i jak przedmioty mówią o nas i czy ma to jakiś związek z nastrojem? Zobaczymy też, jak to się łączy z „Abakanem trójczęściowym czarnym”.

Warsztaty dla dzieci od lat 7.

Warsztat inspirowany wystawą METAMORFIZM

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

1, 2, 3 do muzeum idziesz Ty! Warsztat dla maluszków

MAMY WENĘ. WARSZTAT DLA MAM

Mamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości.

GMF TOP 10 – Miśkiewicz Family

Projekt „Miśkiewicz Family” jest projektem rodzinnym.

LODZER-PROJEKT: architektoniczne warsztaty dla dużych i małych

W toku warsztatów przyjrzymy się łódzkim fabrykom, a także willom, pałacom i kamienicom najznamienitszych kupieckich i przemysłowych rodów.

POLÓWKA 2018 – „Amy”, reż. Asif Kapedia

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse.