20.01.2018 r., g. 12.30

Warsztat "ROŚLINY, GOBELINY I WIELKIE TKANINY"

Wszyscy doskonale wiemy, że ogry mają warstwy, podobnie jak cebula. A czy dzieła sztuki mają warstwy? Oczywiście, że mają! Podczas łatwych i przyjemnych działań twórczych, połączymy ze sobą zaskakujące materiały tworząc wielowarstwowe, wychodzące w przestrzeń obiekty. Na warsztacie towarzyszyły nam będą prace Magdaleny Abakanowicz i niektóre tajemnice jej warsztatu. Przekonacie się, że aby stworzyć dzieło sztuki, czasem trzeba się sporo nachodzić!

Warsztat dla dzieci od lat 4.

Warsztat inspirowany wystawą „Metamorfizm”

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Urodziny Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa

Zapraszamy do świętowania 595. Urodzin Łodzi

GMF TOP 10 - Tangata Quintet

Specyficzny styl kompozytorski Piazzolli, tzw. tango nuevo był w dużej mierze kreowany przez zespół samego kompozytora – Quinteto Nuevo Tango.

Warsztat „EPI, MEZO, KATA, czyli budowanie świata"

Jakie procesy zachodzą we wnętrzu Ziemi? Czy ich efekty widzimy na jej powierzchni?

1,2,3 do muzeum idziesz Ty!

GMF TOP 10 - Waglewski & Pospieszalski

Podczas koncertu usłyszymy nieprzewidywalny akustyczny duet Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego.