28.05.2017 r., g. 12.00

Warsztat "Sztuka tkacka"

Twórcze działania nie są Ci obce? Masz głowę pełną pomysłów, wolne niedzielne popołudnie? Świetnie się składa, przyjdź do Muzeum! W sali warsztatowej, gdzie atmosfera sprzyja kreacji, korzystając z dostępnych materiałów i pomocy pracowników Działu Edukacji spożytkujesz swoją energię. Marzysz o własnoręcznie wytkanej makatce? Masz pomysł na unikatowy wzór w technice aplikacji, bądź druku, barwienie tkanin wydaje Ci się zahaczać o czarną magię? Nawet jeśli nie aspirujesz do bycia artystą gwarantujemy, że efekty Twojej pracy z pewnością Cię zaskoczą. Do udziału w zajęciach zapraszamy przede wszystkim młodzież gimnazjalną, licealistów i dorosłych.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł, ulgowy: 8 zł

Warsztat "OD RĘCZNIKA DO PAMIĘTNIKA"

Czy za pomocą ręcznika można przekazać jakąś wiadomość?

Oprowadzanie po wystawie „Efekt ostateczny. Magazyn wzorów uszytych"

Oprowadzanie po wystawie, która prowokuje do zadawania pytań.

Warsztat „Performatywność tkaniny"

Jakie właściwości ma tkanina? Jak oddziałuje na przestrzeń i jakie daje możliwości twórcze?

Warsztat "Sen na JAWIE"

Czy próbowaliście malować przy zgaszonym świetle lub z zamkniętymi oczami?