17.5.2024 r., godz. 17.30

Joga w muzeum

Zajęcia jogi adresowane do początkujących. Do dyspozycji ćwiczących oddajemy prawie 200-metrową salę Działu Edukacji. Będziesz ćwiczyć w muzealnym wnętrzu, a na macie obok zapewne będzie wyginał się jakiś muzealnik. A wszystko to pod czułym okiem doświadczonej instruktorki.

Zajęcia poprowadzi Adrianna Rakowska. Joga, którą praktykuje i którą zaproponuje w CMWŁ wywodzi się bezpośrednio od vinyasy kramy jogi. W tym rodzaju jogi chodzi głównie o zintegrowanie w człowieku ruchu, oddechu i uważności. A skoro podążymy ścieżką uważności, to i każde spotkanie będzie dostosowywane do potrzeb uczestników.

Na zajęcia przychodzisz z własną matą. My natomiast zapewniamy koce, które mogą się przydać przy wyciszających ćwiczeniach w chłodniejsze dni. Sala jest oczywiście ogrzewana do komfortowej temperatury.

Informacje organizacyjne:

Kiedy: piątek, godz. 17:30 – 18:30
Liczba osób w grupie: do 20
Prowadzenie: Adrianna Rakowska
Ważne: uczestnicy muszą przyjść z matami.
Bilet: 19 zł

W bezpośrednim sąsiedztwie sali są toalety, nie ma jednak dostępu do prysznica.

1, 2, 3 – DO MUZEUM IDZIESZ TY!: ZYGZAKOWO

Warsztaty dla dzieci 1+ z opiekunem

3, 4, 5 W MUZEUM SIĘ WKRĘĆ!: DAWNE ZABAWKI

Warsztaty dla dzieci 3+ z opiekunem.

"Poruszenia" - warsztaty improwizacji ruchowej

Zapraszamy na warsztaty improwizacji ruchowej

sPLOTY – warsztaty tradycyjnych technik

Popołudniowe spotkania twórcze dla młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów

Joga w muzeum

Zajęcia jogi adresowane do początkujących.